Ticaretin En Aktif Kullanım Alanı: İnstagram

0
28

Ticaretin En Aktif Kullanım Alanı: İnstagram

Sosyal medya, ilk başlarda günlük hayatın içinde sevdiklerimizle paylaşmak istediklerimizi onlara göstermek, anlatmak için bir araçtı. Fakat zamanla büyük bir gelişim ve değişim gösterdi. Bunlar arasında İnstagram, diğer sosyal medya araçlarından farklı bir konuma sahiptir. İşletmeler için, popüler olmak isteyenler için, para kazanmak isteyenler için en cazip sosyal medya aracı şu an için İnstagramdır. Eğer bir ticari mekanınız varsa mutlaka İnstagram sayfanızın olması gerekir. İntagram sayfanız sayesinde işlerinizi çok daha geliştirebilir, çok daha geniş bir kitleye ulaşabilirsiniz. Üstelik İnstagramı ticari olarak kullanmanız için mutlaka bir işletmenizin, dükkanınızın olması da gerekmiyor. Bugün yüzlerce kişinin yaptığı gibi İnstagram sayfanızı bir dükkan gibi kullanabilirsiniz. Üretimini yaptığınız, satışını yaptığınız ürünlerinizi sayfanızdan İnstagram takipçisi kitlenizle paylaşabilir, Türkiye’nin, hatta dünyanın her yanına kendinizi tanıtabilirsiniz. Elbette bunu daha etkin yapabilmek için bazı püf noktaların bilinmesi gerekir. Firmamız profesyonel olarak bu hizmeti vermektedir.

İnstagram Takipçi Satın Almanın Avantajları

Firmamız olarak profesyonel manada sosyal medya danışmanlığı hizmeti sunarak ticari hayatta daha aktif olmanızı sağlıyoruz. %100 müşteri memnuniyeti ile sunduğumuz hizmetlerimiz sayesinde İnstagram sayfanızın görünürlüğünü arttırıyoruz. Beğeni sayısını yükseltiyoruz. Paylaşımlarınızın yüzlerce kişi tarafından izlenip beğenilmesini sağlıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken instagram takipçisi satın alabileceğiniz paketlerimizden birisini veya birkaçını tercih etmek. Bunun akabinde dakikalar içinde takipçi sayınızı katlayabilirsiniz. Popülerliğinizi arttırabilirsiniz. En ücra köşede bir işletmeniz olsa da, hiçbir reel işletmeniz olmasa da İnstagram sayfanızı en aktif biçimde kullanabilir, hedef kitlenize ürünlerinizi, kendinizi en iyi biçimde tanıtabilirsiniz. Üstelik bu işi yaparken haftanın 7 günü, günün 24 saati aktif olabilirsiniz. Mesai saatlerinizi tamamen kendiniz belirleyebilirsiniz. Müşterilerinize dilediğiniz ürünü, dilediğiniz biçimde tanıtabilir, hizmetlerinizi daha aktif kullanabilmek, işlerinizi daha yeni biçimlerde geliştirebilmek için fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Size sunacağımız tamamı aktif takipçilerden oluşan paketler sayesinde hizmet verdiğiniz sektörde bir anda öne çıkabilir, kâr oranınızı, kazancınızı katlayabilirsiniz. Firmamız organik ve doğal İnstagram takipçisi kitlesi sunarken aynı zamanda 7/24 destek hizmeti sağlamakta, yardım taleplerinize anında karşılık vererek sayfanızın daha etkin olması için çözüm ortağınız olmaktadır.

İnstagram Takipçisi ve Beğeni Peketleri

Verdiğimiz hizmetler sayesinde instagram takipçisi sayfanızı çok daha etkin kullanabilirsiniz. Bu kapsamda organik ve aktif Türk takipçiler ile takipçi sayınızı 15 dakikada arttırabilirsiniz. Otomatik beğeni paketimiz ile 1 ay boyunca bütün gönderileriniz otomatik beğeni alır. Gönderilerinizin fazlaca beğenilmesi takipçileriniz tarafından gözleri üzerinize çekeceği gibi görünürlüğünüz artar. Manuel beğeni paketimiz sayesinde sayfanızdan seçtiğiniz bir fotoğraf veya video anında beğeni alır. Fotoğraflarınızın ve videolarınızın izlenirliği artar. Eğer paylaştığınız videolar ile işinizi büyütmek istiyorsanız video izlenme paketimizi tercih etmelisiniz. Bu kapsamda paylaştığınız videolar dilediğiniz kadar izlenir. Videolarınızın izlenme sayısı artıkça popülerliğiniz artacaktır. Sosyal paylaşım sitenizi bir iş alanı, iş yeri olarak kullanıyorsanız sayfanızdan kazanacağınız para artacaktır. Bütün bu paketlerimiz yanında bir de kombo paketlerimiz vardır. Kombo paketlerimiz sayesinde hem takipçi hem de otomatik beğeniyi bir arada satın alabilirsiniz. Çeşitli paketlerde sunduğumuz beğeni sayısı ile bir ay boyunca paylaşımlarınızın görüntülenme sayısı artacak ve her paylaşımını en az yüz kişi tarafından beğeni alacaktır. Paylaşımlarınız beğenildikçe ve beğeni, izlenme sayısı artıkça aynı zamanda diğer takipçileriniz tarafından da görülecektir. Bu sayede sayfalarınızı takip eden fakat paylaşımlarınızı görmeyen İnstagram takipçisi kişilerin karşısına paylaşımlarınız doğrudan çıkacak, görmeleri sağlanacaktır. Hesabınızın popülaritesi kısa sürede artacaktır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here