Sıkça Sorulan Sorular

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

İster kredi kartınız ile, ister havale/EFT ile ödeme yapabilirsiniz.

Ödeme güvenli mi?

Ödeme için 128 Bit SSL teknolojisi ile güvenliği sağlanan Shopier altyapısı kullanılmaktadır.

Hesabıma eklenen takipçiler gerçek kişiler mi?

Evet. Hesabınıza yönlendirdiğimiz takipçiler gerçek kullanıcılardan oluşmaktadır. Takipçiler %100 Türk, gerçek ve aktif kişilerdir. Takipçisi ve paylaşımı bulunmayan profiller kesinlikle kullanmamaktadır.

Benim profilimden paylaşım yapılacak mı?

Kesinlikle hayır. Instagram profilinizden kesinlikle bilginiz dahilinde olan veya olmayan paylaşımlar yapılmaz. Sunmuş olduğumuz hizmet profesyonellerin ve kurumsal şirketlerin tercihleri arasındadır. Güvenli bir şekilde tüm profilleriniz için takipçi satın alabilirsiniz.

Şifremi vermem gerekiyor mu?

Hayır. Hesap şifrenizi veya herhangi bir özel bilginizi kesinlikle talep etmiyoruz.

Takipçiler sonradan düşer mi?

Takipçilerin çok aktif olan bir kısmı, kendi istekleri ile takibi bırakabilmektedirler. Bu ihtimal karşı fazladan hediyeli gönderim yapıyoruz. Düşüş olan kısım daha çok hediye gönderdiğimiz takipçilerden oluyor.

Profilim gizliyken takipçiler gelir mi?

Malesef. Takipçi gönderimini yapabilmemiz için hesabınızın gizliliği açık olmalı. Eğer hesabınız gizli iken takipçi alırsanız size ulaşarak hesabınızı açmanızı istiyoruz. Gönderim tamamlandıktan sonra tekrar gizleyebilirsiniz.

Takipçi satın aldığımda ben kimseyi takip edecek miyim?

Kesinlikle hayır. Sadece siz takip edileceksiniz. Şifrenizi bizimle hiçbir zaman paylaşmayacaksınız, şifrenizi bilmeden zaten böyle bir işlem yapılamaz.

Otomatik beğeninin gelme süresini ayarlayabiliyor musunuz?

Evet. Tamamen doğal gözükmesi için zamana yayılmış gönderim yapabiliyoruz. Örneğin 10 dakikada 50 beğeni geliyor paylaşımlarınıza.

Videolara da beğeni gelir mi?

Evet. Beğeniler hem fotograflara hem de videolara gelmektedir.

Beğeni ve izlenme paketleriniz, gönderimi keşfete düşürür mü?

Bizden alacağınız takipçi, beğeni ve izlenme hizmetleri, gönderiniz keşfete düşmesinde çok etkili olacaktır. Bunun garantisini tabi veremiyoruz ancak gönderinizin erişim sayısı artacak, hesabınız organik kişilere de ulaşacaktır.