İnstagram Video İzlenme Arttırma Yolları

0
29
İnstagram Takipçi Satın Al
İnstagram Takipçi Satın Al

İnstagram Video İzlenme Arttırma Yolları

Günümüzde insanlar İnstagramda sadece fotoğraf paylaşımı yapmamaktadır. Sıklıklı videolar da paylaşılmaktadır. Ve bu video paylaşılması giderek artmaktadır. Hatta uzmanlar tarafından yapılan açıklamalarda uzun dönemde paylaşılan video sayıları fotoğraf sayılarına oldukça yaklaşılacağı düşünülmektedir. İnstagramda video izlenme sayısı oldukça önemli bir kıstas haline gelmeye başlamış durumdadır.

İnstagramda paylaşılan videoların izlenme sayısını arttırılmasında çeşitli yöntemler kullanılmaktadır. Bu yöntemlerden bazıları teknik olarak yapılacak hazırlıkları ifade ederken bazılar ise sahte izlenme sayısı, izlenme hilesi veya İnstagram video izlenme satın alma gibi yöntemleri içermektedir.

Videonun Çok Görüntülenmesi Neden Önemli?

İnstagramda gerçekleştirilen video güncellemesi ile birlikte video beğenisi yerine görüntüleme sayısı getirilmiştir. Görüntüleme sayısının mantığı ise oldukça basit durumdadır. Her video izlendiğinde sayı bir artmaktadır. Günümüzde özellikle sosyal medyada videoların ağrılığı giderek artmaya başlamıştır. Yaklaşık 2 katına çıkan video izleme sayısı gelir anlamında da oldukça büyük artışlar sağlamaktadır.

Geçmişte İnstagramda yapılan video paylaşımları sadece 15 saniye izlenebilirken günümüzde gerçekleştirilen güncellemeler sonucunda bu süre 1 dakikaya çıkmıştır. Bu süre ileri zamanda daha da artacaktır. Ayrıca videoyu paylaşan kişi kimin izlediğini ne kadar izlendiği gibi istatistikleri de kendi profilinde görebilmektedir.

Video Görüntülemesi Nasıl Arttırılır?

İnstagramda video izlenme sayısı bu denli önemli hale geldiği için öncelikle videolarınızın kalitesini ve farklılığı arttırılmalıdır. Günümüzde özellikle sosyal paylaşım siteleri için video çekmek amacıyla kamera ve fotoğraf makineleri üretilmektedir. Bunları kullanmak kaliteyi arttırma konusunda fayda sağlayacaktır. Ayrıca video sürelerini de iyi ayarlanması oldukça önemlidir.

Videolar için 1 dakikalık bir süreye sahip olunsa da daha kısa sürelerde de video paylaşımı yapılabilinmektedir. Süreyi iyi ayarlamak insanların dikkati ve ilgisi açısından son derece önemlidir. Bunun dışında video kalitesini arttırmak için videoların profesyonel bir şekilde düzenlenmesi ve montajlaşması oldukça önemlidir. Kullanıcılar beğendikleri videoları paylaşarak izlenme sayısının artmasına direk etki yapabilmektedirler.

Bazı kişilerde daha az emek harcayarak ve daha kısa yoldan videoların izlenme sayılarını arttırmak için sahte izleyici satın almaktadırlar. Bu sayede daha az emekle videoların daha yüksek sayılarda izlenmesi sağlanmaktadır. İnstagram izleyici satın alma son yıllarda oldukça popüler bir hale gelmiştir.

Video Görüntüleme Sayılarının Yüksek Olmasının Avantajları Neler?

Görüntü sayıları artık sosyal medya uygulamaları için bir numaralı gelir kapısı haline gelmiştir. Bundan dolayı görüntülenme sayısı yüksek olan kullanıcılar oldukça avantajlı fırsatlardan yararlanacağı gibi artık bu yaptıkları sosyal işten parada kazanmaya başlayabileceklerdir.

İnstagramda video izlenme sayısı ile kullanıcılar artık yaptıkları ve emek verdikleri işte daha önemli bir konuma geldikleri gibi çok daha fazla insana ulaşma iknaına sahip olmaktadırlar. Çünkü videolar fotoğraflara göre çok daha fazla bilinirlilik sağlamaktadır. Yeni popülerlik konusunda oldukça faydalı konumdadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here