Facebook İle Instagram Paylaşımı Gerçekleştirmek

0
19
C:\Users\Melahat\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\instagramin-yeni-ozelligini-fark-ettiniz-mi.jpg

Facebook İle Instagram Paylaşımı Gerçekleştirmek

Hizmet vermeye başladığı ilk etapta Instagram, Facebook gibi farklı uygulamalar üzerinden bağlantı sağlayabildiğiniz bir görsel paylaşım platformu olarak hızlı bir şekilde gelişim göstermiştir. Bu sayede özellikle Facebook hesabı bulunan herkesin Instagram kullanmaya başlaması ile birlikte dünya üzerindeki milyardan fazla Facebook kullanıcısı Instagram sahibi olmaya da başlamıştır. Bu nedenle Instagram üzerinde gerçekleştirdiğiniz her paylaşım ve yaptığınız her aktivite Facebook ile bağlantılı bir hale gelirken, Facebook uygulaması üzerinde de Instagram paylaşımı gerçekleştirebilirsiniz. Bu noktada paylaşım gerçekleştirmek için Facebook üzerinde bulunan imkanları kullandığınız da dünyanın en eski sosyal medya uygulamalarından biri olan Facebook sayesinde daha fazla insanın Instagram sayfanıza ulaşmasını da sağlayabiliyorsunuz.

Özellikle Instagram ile Facebook arasındaki bağlantı hem Facebook kullanıcıları için hem de Instagram kullanıcıları için herhangi bir sayfayı takip etme sayısını da etkilemektedir. Bu konuyu daha açık bir hale getirmek gerekirse, Facebook üzerinde takipçi sayınız ne kadar fazla ise Instagram takipçi sayınız da o kadar fazla bir noktaya ulaşabilir. Eğer, sadece Instagram üzerinde sizi takip eden kişi sayısı çok yüksek bir noktada ise bu kişiler sizin hakkınızda daha fazla bilgi elde edebilmek ve daha detaylı bir şekilde sizi takip edebilmek için Facebook sayfanızı takip edebilir ve böylece Facebook takipçi sayınızı atabilir. Bu nedenle Facebook üzerinden Instagram paylaşımı gerçekleştirmek ile takipçi sayınızı arttırabilir veya direkt olarak Instagram takipçi satın al hizmetlerimizi kullanmanız sayesinde hem Instagram hem de Facebook takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.

Facebook Üzerinden Instagram Paylaşımı Nasıl Yapılmaktadır?

Instagram hesabınız ile Facebook hesabınız birbirine paralel ve bağlantılı bir şekilde çalıştığı noktada Instagram üzerinde paylaşılmış bir fotoğraf direkt olarak Facebook’ta görüntülenebilir. Bu işlemi gerçekleştirmek için çok basit bir şekilde öncelikle Facebook hesabına sahip olmanız ve daha sonrasında bu hesap ile birlikte Instagram hesabınıza giriş gerçekleştirmeniz ve de daha sonrasında Instagram uygulamasında gerçekleştirdiğiniz paylaşımların Facebook ile ilişkili hale gelmesini sağlamanız gerekir. Bu çerçevede Instagram paylaşımı gerçekleştirmek için Facebook hesabınızla Instagram profiline aktif olduğunu ve Instagram hesabını da Facebook profilinden aktif olduğunu görmeniz gerekir. Eğer bu aktivasyon doğru bir şekilde gerçekleştirilmesi ise Instagram görsel ve video paylaşımlarının Facebook üzerinden hızlı bir şekilde yayınlanmasını da sağlayabilirsiniz.

Bahsedilen şekilde bağlantıların bulunması ile birlikte iki hesapta da görüntülenen görseller ve videolar sayesinde Instagram paylaşımı yapabilir ve bu sayede daha fazla takipçi sayısına ulaşabilirsiniz. Fakat Instagram takipçi sayısını arttırmak için firmamız üzerinden hizmet almanız sayesinde hem Facebook hesabınızı bağlamaya gerek kalmadan hem de iki hesabınızın birbirine karışmasına gerek kalmadan istediğiniz takipçi sayısını ulaşabilir ve sayfanızı daha aktif hale getirebilirsiniz. Günümüzde birçok kişi Facebook sayfasında bulunan kişiler ile Instagram takipçilerinin aynı kişiler olmasını veya aynı noktada bulunmasını talep etmediğinden Instagram takipçi sayısını arttırmak için takipçi satın alma hizmetlerini kullanmayı tercih etmektedir.

Facebook Instagram Paylaşımı Yerine Takipçi Hizmeti

Facebook ile bağlantılı bir şekilde Instagram paylaşımı gerçekleştirmek yerine firmamız üzerinden takipçi satın alma hizmetini kullandığınızda, çok daha pratik ve hızlı bir şekilde iki uygulamanın birbirine karışmasını engelleyerek takipçi sayısını arttırabilirsiniz. Bu noktada Instagram, kişisel özellikleriniz ile hakkınızdaki tüm bilgileri öğrenmek için insanların pratik bir şekilde kullandığı uygulamalar arasında bulunmadığından dolayı sadece Instagram profilinizin daha fazla kişiye ulaşması sizin için daha avantajlı olabilir. Bu nedenle Facebook ile Instagram arasında bağlantılı bir şekilde ortak paylaşım gerçekleştirilmesi yerine takipçi satın almak daha avantajlı konumda bulunmaktadır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here